Komentarze (10)

@SuperSzturmowiec wystarczy jeden wypadek samochodowy i większość zębów potrafi polecieć. Może jakaś gruba choroba, np. dziąseł, albo pech mieszkania na rewirze zdesperowanej wróżki zębuszki cisnącej normę przed końcem roku.

@SuperSzturmowiec @dolitd @SuperSzturmowiec @Belzebub a ja zupelnie nie zastanawialem sie jaki byl powod utraty tych zebow, bo po co doklejac historie, tym bardziej negatywna i oceniajaca, kiedy filmik jest raczej o radosci.

Nawet jesli to dragi, to szacun, bo zeby wyjsc z tak glebokiego nalogu i czarnej dupy, ktore powoduja utrate uzebienia, do miejsca w ktorym mozna znow myslec o dbaniu o siebie i pozwolic sobie na wstawienie sobie nowych zebow, to trzeba byc przekotem.

@hesuss nie ma nic złego w zastanawianiu się nad przyczyną bo to jest po prostu ciekawa kwestia. Życzę tej kobiecie wszystkiego dobrego i nie,nie trzeba być przekotem.

@SuperSzturmowiec mojej dobrej znajomej mama. W trakcie 3 ciąży zaczęły jej wypadać zęby. Po porodzie, poszły wszystkie.

Zaloguj się aby komentować