Przesłuchałem ponad 3 godziny pierwszego tomu Meekhanu i nie wydarzyło się jeszcze w tej książce absolutnie nic ciekawego. Takie fantasy pisane z szablonu bez włożenia niczego w tę opowieść. To jest szczyt osiągnięć polskiego fantasy? xd
#ksiazki
Przesłuchałem ponad 3 godziny pierwszego tomu Meekhanu i nie wydarzyło się jeszcze w tej książce absolutnie nic ciekawego. Takie fantasy pisane z szablonu bez włożenia niczego w tę opowieść. To jest szczyt osiągnięć polskiego fantasy? xd
#ksiazki
@JapyczStasiek dwie pierwsze książki są najlepsze, później niestety wychodzi taka grafomania że aż mi szkoda tej serii. Autor niestety nie ma planu na tą serie, pisze co mu inspiracja przyniesie i to czuć, po przeczytanych 4 książkach tak naprawdę nadal nie ma dobrze zawiązanej akcji, wątki tych 4 grupek są ze sobą niepołączone.
Ja niestety wysiadam z tego pociągu po tej części jak opisywał życie na pustyni, opisy dywanów mnie po prostu wykończyły.
Zaloguj się aby komentować