#prawojazdy pierwszy wewnetrzny ujebany ez
Zle zjechałem przy zawracaniu i pod prąd pojechalem. Pierwszy raz tak odjebalem, a co najlepsze znałem trase a i tak zwalilem
#prawojazdy pierwszy wewnetrzny ujebany ez
Zle zjechałem przy zawracaniu i pod prąd pojechalem. Pierwszy raz tak odjebalem, a co najlepsze znałem trase a i tak zwalilem
Zaloguj się aby komentować