Komentarze (10)

@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz Bocheński wracał z Niemiec samolotem LOTu i podali mu na pokładzie niemieckie masło. Zrobił aferę na X że jak to może być że w polskich samolotach było niemieckie masło. No to mu później wytłumaczyli że samoloty zaopatrują się w portach lotniczych z których starują

@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz Bocheński i kilka innych tuz intelektu z PiS zesrali się na miętowo jakiś czas temu że w samolotach LOT'u na linii DE->PL są masła produkcji niemieckiej a nie polskiej. Nie wiedzieli jednak że przyczyną tego jest że samolot był zaopatrywany w produkty spożywcze w Niemczech.

@nietzsche jak gówno robili to mogli spokojnie rozkraść te pieniądze, nikt tego i tak nie widział, a kontroli nie było bo i czyjej A teraz śmieć sapie, że służby zaczynają działać tak jak powinny. Dla przypomnienia- to jest typ, który był typowany na kandydata na premiera. Także tak.

Zaloguj się aby komentować