@festiwal_otwartego_parasola xD Ta, SB przyszło do jego liceum, żeby gnojka zatrzymać. Oczywiście jeszcze wcześniej wysłali list polecony, byłem tam, widziałem xDDDD
@konto_na_wykop_pl musieli się starego zapytać bo jak wiadomo jego stary to członek Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, Związku Młodzieży Socjalistycznej i potem z tych struktur oczywiście stał się członkiem Solidarności xD
@festiwal_otwartego_parasola stary ssakiewicz był członkiem Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej oraz Związku Młodzieży Socjalistycznej, także tego.
@festiwal_otwartego_parasola Sprawdziłem i faktycznie, Sakiewicz ma taki epizod w szkole. SB w 85 przyszła po niego do szkoły, by wręczyć mu paczkę słodyczy z Pewexu jako dowód uznania za donoszenie na kolegów.