PODSUMOWANIE XXVII EDYCJI #naopowiesci o temacie "narodziny superbohatera"
W wyniku ankiety konkurs minionej EDYCJI wygrywa @George_Stark !!! Gratuluję i równocześnie przekazuje pałeczkę w prowadzeniu XXVIII edycji :) 🎉🔥🎊
#kawiarenkazafirewallem
PODSUMOWANIE XXVII EDYCJI #naopowiesci o temacie "narodziny superbohatera"
W wyniku ankiety konkurs minionej EDYCJI wygrywa @George_Stark !!! Gratuluję i równocześnie przekazuje pałeczkę w prowadzeniu XXVIII edycji :) 🎉🔥🎊
#kawiarenkazafirewallem
@Cori01 Ech. A w ogóle, to chciałem powiedzieć (dopiero teraz, bo już raz wepchałem się na piedestał, czego później żałowałem), że napisałem w tej edycji dwa opowiadania. To drugie, moim zdaniem lepsze, bo bliżej rzeczywistości, nie zostało uwzględnione w ankiecie, choć tym razem było otagowane poprawnie.
@fonfi Dziękuję. Proszę, jeśli koniecznie chcesz, zasil jakąś fundację.
Zaloguj się aby komentować