cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-02-09T18:08:39+01:00108Pisuar dla kolegów z tagu #wspinaczka10811Udostępnij
Sweet_acc_pr0sa2025-02-09T18:15:40+01:004@cebulaZrosolu niebezpieczne, na⁎⁎⁎⁎ny bym sobie leb rozbil xD
rith★2025-02-09T18:38:33+01:001@cebulaZrosolu w przypadku drugim to jeszcze rozumiem. Wstawisz wysoko nogę na grzejnik i możesz się oprzeć o ścianę (albo odwrotnie, wysoko noga na ścianę i wypòr na grzejniku), ale pierwszego to nie rozkminiam jak zrobić ( ͠° ͟ʖ ͡°)
TrzymamKredens2025-02-09T18:46:00+01:005@cebulaZrosolu taka anegdota mi się przypomniała https://youtu.be/KoAijS5-iow
enkamayo2025-02-09T20:56:17+01:000Można też spróbować inaczej, bez wspinaczki. Trzeba mieć tylko odpowiednie ciśnienie.