Komentarze (13)

@green-greq Ile stopni w Rzymie?

Ja na południe od Czech/Słowacji już się gotuję, a mamuśka wiecznie mnie do Turcji ciąga

@green-greq Ty masz przynajmniej kolebkę cywilizacji. Matełe ma mieszkanie po mężu w typowej miejscowości turystycznej. Wolałbym okolice Stambułu.

@MementoMori Nie mam pojęcia. Pisałem nie "południe Czech", a "na południe od Czech". Bo byłem w Turcji i mam porównanie upałów Turcji i Czech w maju.

@green-greq rzym-okolice watykanu-lokalne pizzerie to mocno przepłacone bieda edyszion placki-drogo i mało.

najlepsiejsze żarcie było w restaurycjce amerykańskiej

@MementoMori @hejtooszukuje Moja żonka z córą i koleżanką, były tam mając miejscowego znajomego za przewodnika i potwierdzają, że nigdy nie zabierał ich na żarcie przy głównych traktach, zawsze dreptanie w głąb, ale żarcie było świetne.

@MementoMori za 16 ojro na cieniutkim cieście, sos na spodzie o smaku rozcieńczonego koncentratu, mało salami, mało sera - gołe płaty ciasta - witamy we włoszech

Pijecie piwo? To polecam lokale Birra Baladin i Ma Che Siete Venuti A Fà

Nie polecam żadnej knajpy hajpowanej na necie, w przedownikach itd

Trzeba po prostu chodzić i patrzeć się ludziom w talerze, czy coś wygląda dobrze.

Zaloguj się aby komentować