Pięknie że rozjebalem ten kręgosłup. Ledwo wstaje z łóżka, nie mogę powiedzieć, że chodzę, raczej się przemieszczam xD i to kurła żebym jeszcze coś dźwigał czy cus, a ja się tylko pochyliłem. Ehh żegnajciu, dzwonię po śmieciarkę
#gownowpis
Pięknie że rozjebalem ten kręgosłup. Ledwo wstaje z łóżka, nie mogę powiedzieć, że chodzę, raczej się przemieszczam xD i to kurła żebym jeszcze coś dźwigał czy cus, a ja się tylko pochyliłem. Ehh żegnajciu, dzwonię po śmieciarkę
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować