#perfumy

#conaklaciewariacie

#sotd

Czym tam się dzisiaj spryskaliscie?

U mnie polecial solidny oprysk, chyba z 20 mikropsikow (za⁎⁎⁎⁎ste są te atomizery, najlepsze jakie spotkałem) na całą szyję - k⁎⁎wa jakie to jest dobre

0c028e37-8b2d-4eac-bf29-c3acb644cabf

Komentarze (29)

@pomidorowazupa Zgadzam się, można sobie dowolnie dozować dawkę perfum. Nie leci od razu wielka chmura i to jest spoko.

@BND Aż muszę sam sobie odpowiedzieć, ale to jest zajebiste na świeżym powietrzu w słoneczku ☀️😁🤷 arab płakał jak sprzedawał, niby ferment ale jaki. Podtrzymuję opinię że w swojej cenie nie ma konkurencji. Praise the sun ✌️

ff1f1901-42b1-44c7-9832-0a45bcd1e986

@Okrutnik Podobieństwa większego brak, Oudh al Shams to czysty oudzik w sprayu, Mukhallat to blend różnych składników, oba wyśmienite.

@pomidorowazupa Mam okienko pogodowe to czas na rower. Drony zestrzelone to będzie bezpieczniej ale w razie W wypsikalem się ponadintensywnie Beach Hut for chłop.

Ciepło ma być, więc Black Sea od Lorenzo.

Wszedłem w ich posiadanie w zaskakujący sposób...

Wybrałem się z żoną do kina. Oboje pachnący czymś eleganckim, już nie pamiętam czym. Obok mnie usiadł jednak młody mężczyzna pachnący tak słono jakby dopiero wynurzył się z morza. Przez cały seans przybliżałem się do byczka, zastanawiając się, czy wypada polizać jego rękę, aby sprawdzić, czy to prawdziwa sól. No homo. Po seansie zapytałem czym pachniesz kolego. Do domu wróciłem z żoną (° ͜ʖ °)

#coolstory

Zaloguj się aby komentować