- Panie bartku, pamieta pan te drzwi wewnetrzne, na ktore czeka pan 4 miesiace i mialy byc w polowie pazdziernika?
- no
- to beda miesiac pozniej
Ba dum tssss
#architektura #budujzhejto #budownictwo
- Panie bartku, pamieta pan te drzwi wewnetrzne, na ktore czeka pan 4 miesiace i mialy byc w polowie pazdziernika?
- no
- to beda miesiac pozniej
Ba dum tssss
#architektura #budujzhejto #budownictwo
@bartek555 Pani z produktu tak miesiąc temu "no, to może zamiast robić ficzer X zróbcie ficzer Y NA KTÓRY KLIENT CZEKA JUŻ DWA LATA", robimy, a tak się moja szefowa już na ten ficzer X nastawiała, marudzi teraz, że musi Y dogrywać.
Cierpliwy ten klient przyznaje, chociaż ja tu tylko klikam w testy, planuje wersje apki i architekturę oraz historyjki piszę
Zaloguj się aby komentować