@PanNiepoprawny z tego co pamiętam to była tam mocna obsada z Plebanii: stary Tosiek, Mulak, Romek Borosiuk (i to była chyba ostatnia rola Pawła Gędłka, który zmarł po nieudanym przeszczepie serca).
@PanNiepoprawny Warto sobie obejrzeć też to nowe Wesele, fajnie popatrzeć co się zmieniło przez te wszystkie lata. Wesele powinno być kręcone co kilkanaście lat, pokazujące aktualne w danym czasie realia