Felonious_Gru★Liderw Wybierz Społeczność2024-09-23T20:04:03+02:0071Oh no! Anyway... #szkola #gownowpis7112Udostępnij
voy.Wu★2024-09-23T20:33:48+02:0018pozdrawiam naszą katechetkę z podstawówki o nazwisku Szatan, która złożyła rezygnację na tle nerwowym w połowie pierwszego semestru z nami
BajerOp2024-09-23T21:56:44+02:005@voy.Wu pewnie byliście najgorszą klasą, z tyłu siedział siwy z grubym, a przed nimi Mati.
voy.Wu★2024-09-23T21:58:56+02:004@BajerOp hahaha, gruby siedział ze mną w ławce z tyłu, a siwy przy samej katechetce bo mu stara kazała matiego nie mieliśmy
DKK2024-09-23T22:24:44+02:008Ona nie rozumie. Tutaj nie chodzi o "pracę" czy "nauczanie" religii, tylko wyciąganie kasy z budżetu państwa dla kościoła.
mordaJakZiemniaczek2024-09-24T11:38:07+02:000Co to za nauczanie, gdzie kogoś z 1. klasy można wrzucić na zajęcia z uczniami z 3. klasy i niby jest OK? Przynajmniej było kiedy zadania domowe spisywać, ale wolałbym po prostu być godzinę wcześniej w domu.