@209po i od dłuższego czasu to szczucie tym ich "konkursem", okienkami czasowymi na większą ilość szans, MILIONDWIEŚCIEPISONTTYSIENCY i całą tą wkurwiającą otoczką przeciągania i mydlenia oczu typa, który odebrał tylko po to, żeby dać mu potem jakąś najniższą możliwą stawkę. A zaraz potem "marian! barbara! w media expert!". I te reklamy to nawet 2x w 1 bloku reklamowym potrafią lecieć.
Zaloguj się aby komentować