Odnośnie pożartego przez rekina rosjanina. Tyle osób tutaj pisało "to był zwykły chłopak, lepiej że pojechał do Egiptu zamiast brać udział w wojnie". No niestety, taki święty nie był i wyśmiewał dramat powodzian którzy ucierpieli po wysadzeniu tamy. Karma go dopadła jak widać. #rosja #ukraina
