Od wczoraj strajk generalny w PZL Świdnik.
Masakra o jakich stawkach zarobkowych pisze się w artykule.
#samoloty
Od wczoraj strajk generalny w PZL Świdnik.
Masakra o jakich stawkach zarobkowych pisze się w artykule.
#samoloty
@MementoMori welcome to polska wschodnia
@cebulaZrosolu dokładnie! Ludzie chcą podwyżki na jakimś groszowym poziomie i to od podstawy jak w biedronce i to jest jakiś problem.
Serio, to jest dramat.
@MementoMori Polska musi się zbroić, najlepiej bronią własnej produkcji, bo nad taką ma się pełną kontrolę. Geniusz siada do biznesplanu. Broń ma być tania. Biznesplan się nie spina. Polacy nie chcą pracować za psie pieniądze. Zatrudnienie Somalijczyków czy Kolumbijczyków nie wchodzi w rachubę - za duża przepaść technologiczna i mentalna. Profit - nie ma.
C⁎⁎j z produkcją. Kupujemy w Korei.
Dramat.
Swoją drogą jeżeli tam jeszcze pracuje taki Tomasz to jestem pewien, że stoi w pierwszym rzędzie na tych strajkach.
Chodziliśmy kiedyś razem do szkoły weekendowej na tokarz/frezer. Pracował wcześniej w przyczepkach w Świdniku to to wywalili bo związki zawodowe chciał założyć xD
Pozdro Tomasz ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@cebulaZrosolu to chyba niezbyt lotny ten "taki Tomasz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I bardzo dobrze, nie chcą pracować to kupimy w Chinach
Zmienić podwykonawcę.
To straszne. Op się dowiedział, że w polsce są ludzie pracujący za minimalną.
@Gustawff lap piorunka, jak widac niektorych moze zaszokowac wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gustawff za minimalną w przemyśle lotniczym to jest kurwa dramat.
@Gustawff za minimalną w przemyśle lotniczym mając stopień inżyniera. Tak to jest kurwa dramat
@starszy_mechanik @FoxtrotLima a gdzie tam znalazłeś informację że inżynier zarabia minimalna?
I niby co jest takiego skomplikowanego w przemyśle lotniczym na fizycznych stanowiskach? Produkcja jak każda inna.
@Gustawff bzdura. Produkcja lotnicza wymaga o wiele większej dokładności. To nie jest produkcja jak każda inna.
@Gustawff co jest takiego skomplikowanego? Akurat pracuje w fabryce lotniczej, najmniejsza tolerancja jaką mamy to +/- 0.017 mm
@MementoMori czy robota jest odtwórcza i powtarzalna?
280 osób od logistyki??? XD
Holibka, to znowu śmigłowce podrożeją. Może chociaż musztarda stanieje.
Zaloguj się aby komentować