Polska to taki ewenement na skalę światową, gdzie beton drożeje w nieskończoność i jest najlepszą inwestycją dosłownie dla wszystkich. By tak było skupuje się też mieszkania by stały puste bo trzeba regulować liczbę ofert na rynku. Więc nawet jak w Polsce będzie 100 milionów mieszkań to będzie i tak brakowało 2 miliony a cena z metra będzie rosnąć:)
Zaloguj się aby komentować