@cebulaZrosolu no u mnie praca wiesz...
A jak leja mi wino ktore jest robione raz na 10 lat, kosztuje 450€ za but, jeszcze chlopu sie reka zatrzesła... No ja nie mialem serca tego wylać... Ja mam swoiste podejscie do wina. A szczególnie do Hiszpani, Rioja, Tempranillo od rodziny Jesusa Mugi... prado enea, aro, ahhhhhh
Zaloguj się aby komentować