cebulaZrosolu2025-04-25T14:20:42+02:004@Yes_Man wiesz, że shima to Puławska firma? :) https://www.dziennikwschodni.pl/biznes/zaczynali-od-rekawic-pulawska-firma-podbija-swiat,n,1000201731.html Shima. Zaczynali od rękawic. Dziś ich odzież motocyklowa podbija świat | Dziennik WschodniZaczynali od jednego modelu damskiej rękawicy motocyklowej, który po długich negocjacjach trafił na sklepowe półki. Dzisiaj puławska Shima to jeden z największych producentów odzieży motocyklowej w Europie, której rękawice, buty, kurtki i kombinezony zamawia już cały świat.Dziennik Wschodni
PlatynowyBazant202025-04-25T14:23:49+02:002@cebulaZrosolu ale tam było shimano, tylko @Yes_Man ma krótkie palce
cebulaZrosolu2025-04-25T14:24:47+02:003@PlatynowyBazant20 teraz go będą ręce świerzbiły za każdym razem jak je będzie nakładał :D
cebulaZrosolu2025-04-25T15:28:02+02:001@Yes_Man teraz chyba nie, ale budują nową siedzibę, bo teraz są w parku naukowo technologicznym Postawili sobie jakieś hale to może i sklep będzie
Yes_Man★2025-04-27T22:20:30+02:001@cebulaZrosolu Masz tam jakichś znajomych? Tak pytam <dejznizke.jpg>
cebulaZrosolu2025-04-28T02:00:54+02:002@Yes_Man nie mam :/ Chyba, że na otwarcie tej nowej hali będą jakieś zniżki dawać to się pomyśli :p
sleep-devir2025-04-25T14:25:39+02:005Na południu pada deszcz non stop. Chyba że masz na myśli dalekie południe czyli Italia 🥰
cebulaZrosolu2025-04-25T14:28:52+02:002@sleep-devir @Yes_Man pasikonik pokonujący Apeniny to by było to ❤️😍
Yes_Man★2025-04-25T21:05:09+02:001@FriendGatherArena Jutro jak wyschnie Ostatnie 60km jechałem w deszczu, mam że mu ciuchy wyschną do niedzieli xD