Parigot2025-03-08T14:45:06+01:001Sezon grillowy uważam oficjalnie za otwarty, zaraz wyciągam musztardę 😊
razALgul★2025-03-08T15:10:58+01:002@deafone tak na prawdę, to ja nigdy sezonu nie zamykam, bo mam zadaszony taras 😛