No siema, na weselu,a gdzie?
#wesele #zdrowie #polskaszkolanaglasnianiawesel

No siema, na weselu,a gdzie?
#wesele #zdrowie #polskaszkolanaglasnianiawesel

jedna para 5zl
5 par 15zl
Witamina D dla młodego 40zl
@Felonious_Gru https://www.youtube.com/watch?v=5HR71EmthPY
@vredo https://motobanda.pl/sklep/produkt/alpine-zatyczki-stopery-do-uszu-motosafe?sku=111.23.112&utm_source=google&utm_campaign=perf&gad_source=1&gad_campaignid=16395669721&gbraid=0AAAAADuJi2bosFHo3ZvolztmzbNkGFvOI&gclid=CjwKCAjw6f3RBhApEiwAMaCqWZRm_YfN__jp8n-ZKfW11hHb_3qfq7ewSBTtRFMlV5rIZtIkXHRAQxoC3LAQAvD_BwE ja takie mam ale używałem ostani raz 9 lat temu xd
@Felonious_Gru @PlatynowyBazant ja na weselu "nietypowym". Był koncert chyba godzinny grupy retro grająca muzykę 60-70-80 chyba, potem coś plumkało w tle bo to w klimacie takiego ogrodowego angielskiego przyjęcia (to tu, to tam stolik, tutaj kocyk pod drzewem, tam leżaki) a potem wujek zawodowy muzyk i wujek amatorski muzyk grali na gitarze i flecie i rodzina śpiewała (mieli śpiewnik). Szwedzki stół, zero kiczu i bez alkoholu. Można? Można.
Zaloguj się aby komentować