no ja pi⁎⁎⁎⁎le miało wyjść inaczej
#polityka #bekazprawakow

no ja pi⁎⁎⁎⁎le miało wyjść inaczej
#polityka #bekazprawakow

Oni cały czas mają złudne przekonanie o większym podparciu niż w rzeczywistości, a to przez taktyczne głosowanie dużej części przeciwników PiS. Poza Gramatyką nikt mi tam nie pasował szczególnie, ale jakby nie weszli w ogóle to wiadomo, stąd taki dobry wynik wyborczy. Teraz na konserwa nie przebiła by 10%
@paulusll
Zarowno Holownia,jak i Kosiniak-Kamysz zamiast byc rzeczywistosta,rozsadna alternatywa dla po i pis okazali sie byc pisem lite- a po co komu wersja demo jak jest wersja pelna?
Dodatkowo psl naprawde mysli,ze oni cos moga i maja poparcie xD
Chlopy weszly do sejmu tylko dlatego,ze ciagnal ich za uszy Holownia.
Zaloguj się aby komentować