No dobra to aku wymienion, okej i filtry wymienion, przejechalem sie kawalek i do garazu, bo znowu zima wraca xD
Moze za tydzien pojade umyc dziada i sprawdzic cisnienie w kolach, ale wyglada ok.
#motocykle
No dobra to aku wymienion, okej i filtry wymienion, przejechalem sie kawalek i do garazu, bo znowu zima wraca xD
Moze za tydzien pojade umyc dziada i sprawdzic cisnienie w kolach, ale wyglada ok.
#motocykle
Zaloguj się aby komentować