Niestety @Aryo uderzyła sodówka do głowy. Odpowiedź portalu była szybka i zdecydowana, szczególnie biorąc pod uwagę skalę zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu portalu i napływ urzyszkodników. Szanowny @Aryo nie widzi też jednej rzeczy a mianowicie tego, że jego treści są ok kiedy przewijają się wśród rozmaitych wpisów na portalach typu wykop/hejto. Nikt się nie będzie rozbijał po jego wordpressowych blogach, mark my words.


#wojna #hejto

Komentarze (17)

@Neetowiec @Soviel ale wiecie, że on nigdzie nie odchodzi? Będzie dodawał wpisy na swojego bloga, a z niego kopiował na hejto itd. Chodzi mu o to żeby nie powtórzyła się historia z wykopem gdzie nagle zaczęli kasować jego wpisy. Tutaj nagle dostawały cenzurę +18 i o to mu chodziło.

A blog jest po to żeby była kopia zapasowa.

Czytajcie ze zrozumieniem jego wpisy

@walus002 Powiem szczerze że nie życzę mu źle i mam nadzieję że tak będzie jednak ustawienie sobie czerwonego znaku stop na avku i tle profilowym podpada pod gwiazdorzenie. Dobrze że zwrócił uwagę na problem i mógł na tym poprzestać, chwilę się wstrzymać z reakcją. Chociaż jestem jednym z ostatnich ludzi którzy powinni oceniać kogoś o impulsywną reakcję bo też odjebałem czasem, szczególnie ostatnio ale tu chłop ma widownię dużo większą od mojej. Pomyśleć dwa razy to moja rada dla niego i siebie.

@Soviel a niech sobie robi co chce, Aryo ma swoją publikę, Hejto ma swoich użytkowników i nawet Wykop ma swoich użytkowników, myślę, że

już każdy ma taką siłę, że może funkcjonować na swoich zasadach bez oglądania się na resztę


Po komentarzach widać jednak, że większość nie popierała ukrywania dla niezalogowanych, więc to nie wina Aryo, że Hejto zareagowało

@Soviel wydaje mi sie ze jednak gdyby nie lekka gownoburza wychodzaca od uzytkownika, ktory w ostatnim czasie mocno przyczynil sie do podbicia tutaj ruchu, to jednak administracja nie zareagowalaby az tak szybko

@staryhaliny

Mnie to bardziej zastanawia co znaczy "odjebało". Gość wrzuca dla jaj jakieś treści do neta, bez żadnych zobowiązań, ale jak ktoś go obserwujący się czymś zniesmaczy to zaraz "uuu, lubiłem Cię, ale tera to przegiołeś".


Niech sobie ludzie publikują co chcą, a jak ktoś nie chce czytać/oglądać to przecież nie ma przymusu. Jasne, krytyka jest czasami przydatna, ale twórcy treści niczego nikomu tu nie zawdzięczają i nic nie są winni.


Z Aryo to już kolejny taki wątek o jakiejś mitycznej aferze i sodówce. Zaraz pewnie memy z cyklem blogera będą.

K⁎⁎wa, Panowie (i Panie), nie podoba się to po prostu blok na tag, czy nick i siema. Piszecie coś o "gwiazdorzeniu" a potem sami jak jakieś dzieci płaczecie w coraz to nowych wątkach bo coś się nie podoba.

Zaloguj się aby komentować