@bartlomiej_rakowski nawet nie pożarem ale ugotowaniem się na twardo. Mam tego typu kozę w domku i jak się nachajca to obok niej sam Szatan puszcza oko. No chyba, że na dworze tam by było minus 40.
@Rmbajlo to może źle zrobiona. Prawidłowo ciąg zawsze powinien iść do komina. Zdarza się jak mówisz, gdy dom jest zbyt szczelny, albo gdy komin jest nieudrożniony