Niby 0:0 a świetny mecz. Szkoda trochę że Irańczycy nie wcisnęli bramki, ale wynik w sumie zasłużony. A Belgowie no cóż, jak od wielu lat wielkie plany, wielkie zapowiedzi, mało efektów.
A chciałbym by Iran wyszedł tylko z grupy byle tylko wkurwiać Trumpa.
#mecz #mistrzostwaswiata #mistrzostwaswiata2026