Etiopski_Szeryf2022-12-30T19:28:32+01:0015Prawdopodobnie za zaplusowanie Pana Rumuna. Sam dostalem za to bana jakies 2 miesiace temu.
wielbuont2022-12-30T19:30:47+01:0011@Etiopski_Szeryf dawno pana Rumuna nie plusowałem bo wpisy szybko spadaja. Może już za awatar można polecieć. W kazdym razie j⁎⁎ać steckom
Huxley2022-12-30T19:49:07+01:001@wielbuont https://www.hejto.pl/wpis/maly-test za wszystko można dostać. Gdzieś był mem małpa co rozdaje banyMały test - Huxley - Hejto.plWrzuciłem na wykopie link do hejto związanego z różnymi stylami malarskimi. Czemu ? Bo ciekawy jestem jak szybko boty zakopią znalezisko tylko i wyłącznie bo znajduje się na hejto. Zapraszam do wspólnej obserwacji :slightly_smiling_face:Hejto.pl
antyrogal2022-12-30T19:55:51+01:0010@wielbuont M0deracja dąży do tego, żeby na vipok.ru zostali tylko oni i pisowskie trolle.
kamin2022-12-30T20:14:54+01:0017@wielbuont ja wczoraj dostałem za plusowanie rumuna. Dwunastoletnie konto. Zero żalu, rozgoszczę się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vredo2022-12-30T20:20:38+01:003Już wiesz https://www.youtube.com/watch?v=eVPWSvAF3y8 - YouTubeAuf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.Youtube
Majozen2022-12-30T20:38:37+01:007J⁎⁎ać wykop, mam nadzieję, że ten portal nie skończy jak Lurker i stanie się realnym zagrożeniem dla towarzysza Białkova.
qski2022-12-30T21:28:27+01:007@kamin Szczerze to długo czekałem na alternatywe wykopu, hejto ma nawiekszy potencjał z dotychczasowych