Naszła mnie ochota to smażę, wiem niezdrowe.
#jedzenie

Naszła mnie ochota to smażę, wiem niezdrowe.
#jedzenie

@wyborny sumik to jakiś taki króciutko istniejący tytuł
co do piekarnika to u mnie 190-200, ale ja dolewam oleju żeby się miało w ogóle co piec, bo same grule na sucho to jakieś nieporozumienie wychodzi
mi w każdym razie nie smakowały
a co do smażonych to ja bym bardzo chętnie częściej robił, ale po takiej dawce oleju to mam dosyć na dłuższy czas
musiałbym kiedyś spróbować na głębokim oleju, bo jak zesmaży je od razu, to pono nie są tak oleiste
ale nie mam tak głębokiej i dupnej pateli na to :<
jak lubisz wrzucać warzywka nocą, to polecam posiekać grule, marchewę i buraka w słupki, trochę zielonych przypraw, soli, ostrej papryki, wymieszać w odrobiną oleju i na blachę do piekła na 40-60min w ~180°
W międzyczasie jakiś dip na ostro do tego, ja robię śmietanowy z odrobiną czosnku, kurkumy, ostrej papryki i trzcinowego cukru
i ojebałbym dwie blachy a nie tylko jedną (っ˘ڡ˘ς)
@wyborny wiesz do czego doprowadziłeś próbując mi zohydzić placory czy pieczone grule?
pół czwartej w nocy a ja o 2-propenamidzie czytam! ( ͠° ͟ʖ ͡°)
w oczy cię kuje że pieczenie >120celsjuszów jest be, ale smażone grule to w nocy opierdalasz?! (☞ ゚ ∀ ゚)☞
niemniej jednak dalej będę spać spokojnie
Dowiedziono, że dodatek polifenoli redukuje ilość wytwarzanej substancji toksycznej, wśród których można wymienić warzywa lub zioła.
yolo (⌒ ͜ʖ⌒)
@VonTrupka To jak będziesz miał bezsenną noc to polecam ten ciekawy artykuł. http://www.pta.up.poznan.pl/pdf/2015/FA%2032(4)%202015%20Wierzbicka.pdf
@wyborny dlatego też po 1 stronce trochę zrejterowałem
miałem długi okres gdy pyry nie gościły w moim jadłospisie
niemniej jednak lubię jeść rzeczy smaczne, a wystarczająco dużo niezdrowej żywności i tak nie ruszam żeby przejmować się na zapas
życie jest za krótkie żeby czasem soczystego wołowego burgera nie ojebać, czy karkówy znad ognia
Zaloguj się aby komentować