Najbardziej dzika akcja, jaką mnie spotkała w #korea : #hejtopiwo w Seulu!

Zgadali się na hejto, że są akurat razem w Korei: @PaczamTylko oraz @Spleen. Nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy wcześniej, nigdy się nie widzieliśmy, ale skoro nadarza się taka właśnie okazja, to czemu by nie wznieść wspólnie toastu po drugiej stronie globu?

Także wielkie pozdro z k-popowym gestem dla wszystkich, prosto z baru 라거스팟광장시장 (Lagerspot Kwangjang Market).

PS. To moje pierwsze hejtopiwo XD

12e4dd25-1910-4695-af91-74dc042c92dc

Komentarze (18)

Dobra ja rozumiem wymówkę żeby polecieć na inny kontynent bo jest tam akurat koleś z portalu na którym postuje i moge walnąć z nim browarka. Ale jak to wytlumaczyliscie babom? "Słuchaj kochanie, jest sprawa..." proszę dokonczcie zdanie.

@Weathervax grunt to związać się z osobą, która nie zaciska hamulca na zwariowane pomysły.

W moim przypadku poszło bardziej gładko niż się spodziewałem. Zrobiłem bardzo długi wstęp, o historii hejto, popularnych wpisach, aż zapomniałem o tym co dokładnie chciałem uzgodnić. Potem jak już sobie przypomniałem i zapytałem czy nie będzie jej przeszkadzało, że pojedziemy na drinka z ludźmi, których kompletnie nie znamy, to ku mojemu zdziwieniu padła odpowiedź "spoko, jedźmy".

Zaloguj się aby komentować