DziwenGURUw Sowie Uniwersum2025-02-19T12:14:19+01:0076Miesiące mijajo, a ja nadal tęsknię. XD #perypetiedziwena #heheszki #memy @Wrzoo7613Udostępnij
sireplama★2025-02-19T12:43:20+01:0013@Dziwen ja od tamtej pory wody nie piję! Będę bojkotował póki @Wrzoo nie wróci do #codziennepiciu !
Opornik★2025-02-19T14:38:41+01:009Kiedy ktoś w końcu wynajdzie wodę w proszku, którą będzie można wygodnie przenosić w lekkich, podręcznych torebeczkach, których zawartość wystarczy zalać w razie potrzeby żeby cieszyć się piciem.
Czokowoko2025-02-19T15:11:39+01:004Jak zobaczyłem tego bicka u Wrzoo to stwierdziłem że jednak wolę się napić wody niż ryzykować xD