Mamy to! Choć raz się ułożyło dla nas, a nie dla Niemców xD
#codzienneigrzyskaolimpijskie
#igrzyskaolimpijskie2026

Mamy to! Choć raz się ułożyło dla nas, a nie dla Niemców xD
#codzienneigrzyskaolimpijskie
#igrzyskaolimpijskie2026

Zaloguj się aby komentować