Mamy to, #bloodborne na PC xD elegancko śmiga, żadnego delaya na guzikach, czasem tylko fps spadnie z 60 na 50-55. Jedyny minus póki co to że na padzie muszę grać, a jestem do tego kompletnie nieprzyzywyczajony, barbarzyńskie narzędzie
#gry


Mamy to, #bloodborne na PC xD elegancko śmiga, żadnego delaya na guzikach, czasem tylko fps spadnie z 60 na 50-55. Jedyny minus póki co to że na padzie muszę grać, a jestem do tego kompletnie nieprzyzywyczajony, barbarzyńskie narzędzie
#gry


@KamryMam tak samo XD. Przeszedłem wszystkie Soulsy na klawiaturze i myszce, więc teraz pad wydaje mi się kompletnie nieprecyzyjny w porównaniu. Pad ma przewagę tylko wtedy, gdy cały czas używasz locka na przeciwnikach, bo na klawiaturze masz wtedy „tylko” 8 kierunków poruszania się. Jak odkryjesz, że da się walczyć bez locka i po prostu sterować manipulując kamerą, to zyskujesz dużo większą precyzję.
@lakas14 no ja praktycznie wszystkie soulsy bez locka grałem, tu już mnie ten lock wkurwia bo tylko się trafi większy boss to zajmuje 3/4 ekranu i trzeba wszystko na czuja robić bo przecież kamerą na czas nie ruszysz i nic nie widać xD śmieszą mnie te komentarze, dajcie ludziom grać tym czym im wygodniej

Zaloguj się aby komentować