@Modrak e tam - oglądałem przekaz na żywo z Onetu i o 22:40 była dwójka typów która sobie gadała + 1 dziadek z flagą Polski i petem w zębach się kręcił
O! A wrzucisz linka? Jest gdzieś nagranie? To pewnie będzie nas widać, bo podchodzliśmy tam kilka razy. Dopiero sprawdziłem godzinę i to zdjęcie zrobiłem jednak o 21:45, więc mi się wydawało że było jednak sporo później
@Frog Zapewne grupka oszołomów z klubu Gazety Polskiej. PiS nie ma zdolności do zmobilizowania wyborców, żeby zorganizować jakikolwiek większy protest. Zaczyna się okres urlopowy, po 6. stycznia nikt już nie będzie o tym pamiętał.
Ale zabawnie musi być mieszkanie w Warszawie, można sobie na różnorakie protesty chodzić. Nie to co w małym mieście powiatowym, nic się nie dzieje, nawet marszu równości nie organizują.