ma ktoś internet i telewizje od #play ???
mam półtora miesiąca i miałem z 8 przerw 1-2 godzinnych i pare całych dni bez tv i neta. Wkurwiają mnie strasznie i chyba wróce do znienawidzonej Netii
#internet #komputery #pytanie
b70721e3-b536-4d55-af8d-c22426ddf7ed
kubex_to_ja

@zZzrRryYyTyYy play to gooowno

Opornik

@zZzrRryYyTyYy Mam w UPC które teraz jest play, w 2 mieszkaniach. Przez kilkanaście lat nie miałem żadnych problemów, a co najbardziej lubiłem, to że obsługa techniczna była kompetentna, nie jakieś durne dziunie.


Nie wiem czy to się zmieniło, ale ostatnio była seria awarii netu.

zZzrRryYyTyYy

@Opornik bo UPC to teraz PLAY. Niedługo zadzwonią wymienić ci sprzęt, nie bierz bo będzie gorzej.

Opornik

@zZzrRryYyTyYy Dużo może zależeć od infrastruktury. UPC kiedyś kupiło inną, starszą firmę, która miała gorszą sieć, i zdarzały się problemy.

voy.Wu

jak by mieli łeb na karku to by wykorzystali potencjał, zamiast panią szatan zwalniać. reklama typu:" Kurwaaaaaaa!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!! Darmowe minuty do każdegooooooo!!!!!! Jak tak możnaaaaaa....."

Abcdef90

mam playa i tyle kurew co pod ich adresem wypowiedziałem to nie zliczę. żeby w mieście wojewódzkim Internet działał poniżej 1 mb/s przez większość czasu, nawet meczu nie można obejrzeć w full hd, a płacę im 75 zł miesięcznie

Acrivec

@zZzrRryYyTyYy mam UPC i od wykupienia ich przez play jakość jest na równi pochyłej. Przy rachunku 370zł miesięcznie.

deafone

@zZzrRryYyTyYy play to rak polskiej sieci gsm

redve123

@zZzrRryYyTyYy mi wywala internet jakoś raz w tygodniu, od kilku lat. Nikt nie umie mi powiedzieć dlaczego

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@zZzrRryYyTyYy ja mam internet i jest git, lepiej niż było w upc. czasem zdarzają się dwu-trzyminutowe przerwy. tv mam od kilku dni i na ten moment jest ok, ale być może to również kwestia tego, że rzadko jej używam.

Astro

@zZzrRryYyTyYy mam internet od play/UPC od kilku lat i chyba jestem wyjątkiem. Awarie miałem ze 3 przez ostatnie 5/6 lat.

Pojawił się problem z gubieniem pingów (po wi-fi) nie mogli sobie poradzić to kupiłem mikrotika i problem „się rozwiązał”. U różowej w mieszkaniu podobnie. Stremunuje u niej filmy ze swojego nas i działa to dobrze. Może raz na miesiąc potrzebuje się chwilę zbuforowac ale zasadniczo jest ok.

Oczywiście minus to że na umowie co jakiś czas podnoszą na siłę opłatę o parę zł (teoretycznie ze wzrostem prędkości) ale machnąłem na to ręką bo w sumie lepszy upload jest ok dla strimowania.

Wcześniej miałem netie to nie dało się nic zrobić.

Zaloguj się aby komentować