zjadacz_cebuli★2025-07-22T17:49:52+02:001@cebulaZrosolu najpierw myślałem że to sałatka z zimnioka i ogorasa z kurczakiem i przez to zeżarłbym taką
tomwolf2025-07-22T19:24:31+02:002@cebulaZrosolu troszku pleśni jeszcze nikomu nie zaszkodziło! smacznego!