razALgul★GURUw Hejtokoksy2024-02-24T14:48:14+01:0034Ładna pogoda. No to zrobię sobie inny trening niż zwykle 😁 #hejtokoksy3415Udostępnij
razALgul★2024-02-24T15:10:21+01:003@Hoszin Jak będziesz w okolicach Gorzowa Wlkp., to zapraszam, mam jeszcze 15 metrów 😛
Byk★2024-02-24T15:18:33+01:003Podobno, niech ktoś bardziej znający temat potwierdzi, nie ma lepszego ćwiczenia na podniesienie testosteronu niż rąbanie drewna.
Navane2024-02-24T17:06:23+01:003Dwa lata temu też musiałem napierdalac siekierą, na szczęście od roku piec gazowy :-)
razALgul★2024-02-24T17:07:34+01:003@Navane ja tam lubię. Nie wiem co będzie jak mi zakażą palenia drewnem...
Navane2024-02-24T17:24:31+01:004Nie no fajna sprawa sobie sieksą ponakurwiać, ale prawie rozwodem się to skończyło bo "sobie drewno rąbie, a ja do sklepu też mam potrzebe jechać". A ja sobie olewam rodzinę i sobie odpoczywam drewno rąbiąc 😁
razALgul★2024-02-24T20:37:26+01:001@ytilibuuun niestety nie. Boje się tych siekier, bo porządna firma, a ja zajadę każda. A bo to nie trafię i pęknie...