K⁎⁎WA ZNISZCZYŁA mi się klawiatura zaraz wyjde na ulice i komuś za⁎⁎⁎ie najlepiej tym śmieciom od strajku co jeźzdzą z trąbka jakoąś c⁎⁎j wie co to jest
K⁎⁎WA ZNISZCZYŁA mi się klawiatura zaraz wyjde na ulice i komuś za⁎⁎⁎ie najlepiej tym śmieciom od strajku co jeźzdzą z trąbka jakoąś c⁎⁎j wie co to jest
Zaloguj się aby komentować