kupiłam paszę dla koksów, będę lepić batoniki proteinowe
#gotowanie #oswiadczenie #hejtokoksy
kupiłam paszę dla koksów, będę lepić batoniki proteinowe
#gotowanie #oswiadczenie #hejtokoksy
@dolchus https://zuzannanowakdietetyk.pl/batony-proteinowe-bez-pieczenia/
robiłam już od niej owsiankę pieczoną i była super, więc teraz chciałabym to. Ma kilka przepisów z wykorzystaniem odżywek i widzę potencjał
@bartek555 @moll cena jest wysoka ale są powody. To co jest w przepisach to żaden baton tylko ciasto wycięte w prostokątny kształt. Nie da się tego zabrać ze sobą, rozpuszcza się w temperaturze pokojowej itp. Bo nie jest to baton. Zrobienie w domu legitnych batonów bez temperowania czekolady i jakiś utwardzaczy jest po prostu niemożliwe. A cała wygoda batona na tym polega, że nie potrzebujesz lodówki i możesz go zjeść „ręką”. A wiem, bo sam kombinowałem. Za dużo roboty, taniej wychodzi kupić.
Zaloguj się aby komentować