Kuhwa zimno dzis.
#budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Kuhwa zimno dzis.
#budujzhejto #budownictwo #budowadomu

@bartek555 imo deskowanie sens ma zawsze. Wzmacnia sama konstrukcje, dodatkowo izoluje no i zabezpiecza tez przed zwierzetami.
Co do tynku to owszem ukryje miejsce styku podbitki ze sciana, ale jak bys z jakiegos powodu musial zdemontowac kawalek podbitki to uszkodzisz tynk. No i przy tynkowaniu trzeba podbitke dobrze oslonic, zeby nie zabrudzic. Ja u siebie kladlem natryskowo, wiecej czasu szlo na zabezpieczanie niz na samo tynkowanie
Zaloguj się aby komentować