GucciSlav★Fanatykw Hydepark2024-05-26T14:55:24+02:009Która żonobijka lepsza tak na gorące dni? O krój chodzi. #modameska #żonobijka #pytanie #ankietaKtóra żonobijka prawilniejsza?CzarnaBiała238 Głosów914Udostępnij
VonTrupka2024-05-26T16:06:49+02:008pod koszulę to krój tej białej wyłącznie sama to ta czarna a na +30 to jest tylko jedna prawilna (´・ᴗ・ ` )