@koszotorobur swoją drogą, kiedy tak Cię wkurwiają Koreańczycy, że kładziesz bagaże na krzesłach na przeciwko, żeby nie musieć patrzeć na żadną parszywą skośna mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanPapiez2 tymczasem podczas odprawy paszportowej:
słyszałam że coś pan, panie Bartku, na Koreańczyków narzeka...szkoda gdyby się nagle okazało <dźwięk powolnie wydzieranej kartki> że zostanie pan z nami dłużej.
@bartek555 pracowałem ponad dwa lata w LG i koordynowałem projekty koreańskich podwykonawców. Nigdy więcej, kto pracował z Koreańczykami ten się w cyrku nie śmieje