cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-02-20T07:16:41+01:009Kontynuuję piękną tradycję mojego miasta, mianowicie kompociarstwo #narkotykizawszespoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)95Udostępnij
Jaszczomp2024-02-20T08:50:17+01:002Coś mi tu fejkiem śmierdzi, pokazuj, albo nie zawaham się zgłosić ( ಠ ͜ʖಠ)
Hsjdjd2024-02-27T16:24:25+01:000@cebulaZrosolu Jaka jest faza po kompocie? Warto próbować z samej ciekawości?
cebulaZrosolu2024-02-27T16:26:40+01:001@Hsjdjd patrząc po znajomych moich rodziców, po rodzicach moich kolegów, to nie warto. Wszyscy w piachu od 30 lat