#komputery #piractwo


Jak się teraz piraci? Bo odstawiłem lata temu proceder i zatrzymałem się mentalnie w erze napstera i DC++ a świat poszedł naprzód.

Była ostatnio dyskusja na temat platform streamingowych i powrotu do piractwa. Do nowiości netfliksowych mnie nie ciągnie, czasem na CDA jakiś starszy film sobie obejrzymy ale chiałem z młodzierzą obejrzeć np. matrixa bo wynikła dyskusja na ten temat czy innego "klasyka" i kurde nie ma nigdzie. Pozostaje odpalić jakieś torrenty czy jak się to teraz robi?

Do tv mam podłączony android box z kodi ale tam też problem ze źródłami i praktycznie nic się nie znajduje.

Komentarze (12)

A_a

@pigoku filman.cc chociaż nie wiem czy jeszcze działa, dawno tam nie zaglądałem. Czasami wyszukuje filmy przez google w zakładce wideo np z dopiskiem cda, pokazuje wtedy te które samo cda nie pokazuje w swojej wyszukiwarce

fadeimageone

@pigoku
łap:
https://www.reddit.com/r/Piracy/wiki/megathread/movies_and_tv/
---------------------
https://ekino-tv.pl/
https://filman.cc/online
https://zeriun.cc/

https://sharevideo.pl/

https://freedisc.pl/Viola_up,d-318621,viola_up
https://filser.cc/
https://obejrzyj.to/
https://uflix.cc/

https://watchseries.bar/home

https://www.lookmovie2.to/
https://moviesnchill.net/

BEZ ADGUARDA NIE WCHODZIĆ. Playery mają agresywne reklamy, popupy i redirects.
Zalecane:
Adguard Extension:
https://adguard.com/pl/adguard-browser-extension/overview.html
Adguard Extra:
https://chromewebstore.google.com/detail/adguard-extra/gkeojjjcdcopjkbelgbcpckplegclfeg

Starocie masz na Chomiku, CDA, Filman CC i freedisc.pl (polecam szukać przez google + site:freedisc.pl)
Strony EXsite czy płatne torrenty czy inne warezy są tylko skokiem na kasę. Wszystko siedzi teraz na DOOD, VOE i innych tego typu stronach streamingowych.


pigoku

@sireplama no właśnie widzę, że chyba będzie trzeba odbyć proces instalacji i zdoktoryzować się z całego tego środowiska.

dolitd

Jak masz skonfigurowany Kodi, że żadnych źródeł nie znajduje? Używasz czegoś typu Real-Debrid, All-Debrid, TorBox?

pigoku

@dolitd mam fan filma i jakies dodatkowe zrodła ale coś nie teges, odpalam to raz na parę miesięcy i nie jestem na bierząco. nie mam zadnego z tych co wymieniłeś

dolitd

@pigoku Czasy darmowych źródeł dawno się skończyły, teraz każdy plugin wymaga RD/AD. Za RD płacisz chyba 7€ za trzy miesiące i masz źródełka.

pigoku

@dolitd ok, trza się przyjrzeć, właśnie takiej wiedzy mi brakowało

Zaloguj się aby komentować