#kawa
Wodę w kawiarce nalewacie do poziomu zaworka czy wyżej?


#kawa
Wodę w kawiarce nalewacie do poziomu zaworka czy wyżej?


@Lubiepatrzec nie wiem, ale jakbyś sprawdzał (oczywiście w bezpiecznych warunkach), to nie zapomnij nagrać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: Tak na mój chłopski rozum to ciśnienie samej kawiarki nie rozerwie a znajdzie ujście w najsłabszym miejscu czyli przez zbitą kawę i pewnie skończy się pryskaniem gorącymi fusami na całą okolicę, jak np. tutaj: https://youtu.be/8qADgeTqnHg?si=s_KkIvY7B1x3slCp
Zaloguj się aby komentować