myoniwy2025-05-28T06:11:04+02:008@cebulaZrosolu Ale bym sobie takiej zeżarł, z syropem malinowym i cynamonem.
cebulaZrosolu2025-05-28T08:54:12+02:001@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz nie miała niestety bo za gęsta:/ Ale lubię korzuch