#jimmygonzalespam takie #przemysleniezdupy. Netanjahu i izraelskie nacjololo ostro pogrywa z Bidenem, mam wrażenie, że są pewni swoich pleców i twierdzą, że jak nie teraz to nigdy. No i k⁎⁎wa w końcu przedobrzą i będziemy mieli wojnę Izrael-Hamas, Hezbollah(Liban) no i Iran. W to oczywiście będą się musieli zaangażować Amerykanie i mamy drugi front po Ukrainie. Ta pójdzie, co logiczne, na bok. Czyli drugi front tam gdzie się ludzie w sumie najmniej spodziewali. Miał być Tajwan a ten będzie trzeci. #geopolityka na chłopski rozum.