#jedzenie #pizza


Dzisiaj nie chce mi się gotować, więc zamówiłem pizzę. Lokalna, żadna sieć. Działa w mieście od nie wiem kiedy.

Pierwsza pizzeria. I dalej aktywna. Mała mieścina.


W każdym razie.

Nie wiem czy to dużo, czy mało porównując do innych miast.

Podejrzewam, że w większych miastach ceny są wyższe.


Ale prawie 4pln za same opakowania zapłaciłem.

Zdaje mi się, że ładną marżę narzucili na to


Pizza dobra, tyłka nie urywa. Sałatka super za tą cenę, lubię zieleninę. Taka zwykła mieszanka.

6d88c38b-a934-45d9-a2ab-97511e53302d
ffa3c1ed-8d35-4dce-9478-6b772fad6871
1c685755-4f25-44f4-a667-f4490b688784

Komentarze (26)

Modrak

Najedzony pitcom? Jeszcze jakieś potrzeby?

Djnx

@Modrak #pdk niekoniecznie

Fausto

Jeżeli to 30cm to w dużym mieście praktycznie takie same ceny

Djnx

@Fausto Sprawdziłem dla pewności. 32cm.

PlatynowyBazant20

@Djnx teraz jeszcze za te opakowania zapłacisz drugi raz przy odbiorze śmieci

Djnx

@PlatynowyBazant20 Torbę papierową mogli sobie darować. W niej była sałatka w plastiku. No cóż. Kiedyś się z trojakami chodziło po obiady

Weathervax

@PlatynowyBazant20 spale, nie będę kurwa płacił.

dolitd

Sos arabski z polskich modelek. Ewwww.


Pizza wygląda dobrze, widziałem dużo gorsze za większe ceny. Myślę, że 60zł to dobra cena.

Djnx

@dolitd Zwłaszcza, że z dobrą sałatką. Cena wydaje mi się uczciwa. Chociaż mogłoby być taniej Czasem zdarza mi się samemu robić pizzę (ciasto matula robi) i też jakoś tanio nie wychodzi. Ale za to na boooogato i duża

Opornik

@Djnx Hm, sos arabski do pizzy? Co te ludzie nie wymyslo.

Djnx

@Opornik Tak dla odmiany. Wczoraj na kolację i dzisiaj na śniadanie jadłem szaszłyki (własnej roboty) z sosem czosnkowym.

Half_NEET_Half_Amazing

miejsce akcji: powiatowe

przedmiot akcji: pizza duża(największa jaką mają i najbogatsza w składniki) z dowozem i 1x sosem

cena: 69pln

podsumowanie: nie warto bo składników tyle co kot napłakał

Djnx

@Half_NEET_Half_Amazing Oj tam. Jakbym miał poświęcić czas i pieniądze na składniki, prąd itp. To nie wiem czy wyszło by mi dużo taniej. A tak jest pizza, jest sałatka i sos jest Nie mam nic do sprzątania, zmywania. Uważam, że na plus Edit: i jak wyżej napisałem: ...Czasem zdarza mi się samemu robić pizzę (ciasto matula robi) i też jakoś tanio nie wychodzi. Ale za to na boooogato i duża."

KierownikW10

@Djnx matko boska pitca z ogórkiem kiszonym/konserowym... Why?

Djnx

@KierownikW10 Miałem nadzieję, że nie zauważysz Pizza Wiejska, tak już było. Ale też lubię

Half_NEET_Half_Amazing

@KierownikW10

zajebista jest picca z kiszonym

do tego swojska kiełbasa, boczek i prażona cebula

KierownikW10

@Half_NEET_Half_Amazing ja jestem wielbicielem włoskiej pitcy, a nie takiej gdzie polak robak wjebie pół zawartości lodówki i obowiązkowo grube ciasto, żeby to się jakoś trzymało.

Djnx

@KierownikW10 Spoko. Rozumiem. Ja tam jestem zwykłym zjadaczem Byle smakowało

Half_NEET_Half_Amazing

@KierownikW10

a ja jestem zwolennikiem poszukiwania nowych smaków

KierownikW10

@Half_NEET_Half_Amazing ehh że też tacy są. Sernik pewnie za to bez rodzynek, co?


xD

Half_NEET_Half_Amazing

@KierownikW10

no właśnie z rodzynkami

KierownikW10

@Half_NEET_Half_Amazing chociaż w temacie ciast masz wyrafinowany smak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

HmmJakiWybracNick

@Djnx Za każdym razem jak zamawiam żarcie to jest:

  • drogo i średnio (5/10),

  • drogo i w miarę (7/10), ale mało,

  • 2-3 restauracje ze sprawdzonym żarciem, gdzie jest trochę drogo, ale dobrze(8.5/10) i można się najeść, ale trzeba jeść na miejscu, bo nie dowożą XD

I za każdym razem dochodzę do tego samego wniosku, że w domu zrobiłbym to lepiej (8.5/10), miałbym tego żarcia na 2-3 dni, a cenowo wyszłoby trzy-cztery razy taniej (mówimy o tym samym daniu robionym w domu vs zamawianym, nie że porównuję pizzy do kanapek XD)

Soadfan

Ale nawet na kasę fiskalna nie nabili.

Jim_Morrison

Za tę cenę to tragedia.

StaryPijany

Niestety, ceny pizz w w knajpach wystrzeliły w kosmos, za włoskiego placka z salami 45zl i tu jak widać 39zl za wiejska jest dla mnie dramatem. Dlatego ja, jako, ze lubię gotować itp to kupiłem sobie piecyk i sam robie picki, taka picka w domu wyjdzie mnie 6-10zl w zależności od tego czy jakies lepsze skladniki uzyje (np wloskie szynki czy sery) czy zwykle.

Zaloguj się aby komentować