gabe4linux2023-04-19T18:42:34+02:002@Half_NEET_Half_Amazing Nie podoba mi się twój nick, bo sugeruje, że bycie NEET'em nie jest amazing.
gabe4linux2023-04-19T18:58:45+02:001@Half_NEET_Half_Amazing Jeśli twój nick to w połowie NEET a w połowie niezwykły, zdumiewający. Sugeruje to, że bycie NEET'em nie jest niezwykłe, zdumiewające.