@Cybulion Browar typu do dostania wszędzie, ale nie jakiś ściek. Stolica Włoch (podobno drogich), a cena niższa niż za odpowiednik w Żabce. U nas nad morskim bajorem za Aperola kasują więcej niż w Alpach na stoku
Moje ulubione włoskie piwo, 2 lata temu nawet było przez chwilę zamawiane przez polskie dyskonty ale wydawało mi się, że wersja eksportowa smakowała nieco inaczej niż to kupione we Włoszech.