Komentarze (14)

a wiecie czemu Trump pluje na ONZ i powołał tę radę? Chiny coraz skuteczniej i efektywniej działają w ramach ONZ o zgrozo… realizując jej agendę w różnych zakątkach globu skąd USA się wycofało.

Więc Trump chce wywrócić stolik i założyć własne ONZ bo w starym dał się ograć

@maximilianan Nikt na ten moment nie chwali się wpłaceniem 1mld baksow, pic na wodę fotomontaż, za pół roku ten pomysł pomarańczowego umrze śmiercią naturalną.


Heheszkowac można jak najbardziej.

Trump wie że po prezydenturze spadnie z rowerka wielkiej polityki. Ta instytucja jest w 100% prywatna, a te kilka miliardów które do niej wpadnie to genialna emerytura będzie

@dez_ chlop na krypto i na dzialaniach typu cla/brak cle zarabia na gieldzie wiecej niz kiedykolwiek,tak samo zwiazani z jego srodowiskiem biznesmeni.

@wielkaberta przecież to jest zwykły scam, to jak ma inaczej wyglądać?


Dziwię się, że w ogóle jakikolwiek poważny kraj odpowiada na to gówniane zaproszenie (na maile od "księcia Nigerii" też odpowiadają?), a co dopiero rozważa udział i zapłatę.

Zaloguj się aby komentować